Kontakt oss

Kontakt oss

Har du spørsmål angående noen av våre tjenester? Send oss en melding via kontaktskjema, så kommer vi tilbake til deg – eller ring oss for en hyggelig og uforpliktende prat.

Kontaktinformasjon

Fløysand Tak AS
Industrivegen 63
5210 OS

Telefon: 56 57 43 00
E-post: post@floysandtak.no

fb



Jan Espen Larsen

Daglig Leder

jel@floysandtak.no
94 00 27 91

Lise Kathrin Ulvatn

Økonomi-, og Regnskapsansvarlig

lise@floysandtak.no
92 61 94 90

Gudmund Fløysand

Innkjøp, Salg, Prosjektering

gudmund@floysandtak.no
91 32 66 01

Yngve Kartveit

Kalkulasjon, Prosjektering

yngve@floysand.as
92 48 12 35

Sverre Johan Fløysand

Prosjektleder

sverre@floysandtak.no
90 99 70 70

Espen Torsand

Prosjektleder

espen@floysandtak.no
91 12 62 26

Jan Tore Grindheim

Prosjektleder

janti@floysandtak.no
90 95 95 45

Vibeke Fløysand

HR / Administrasjon

vibeke@floysandtak.no
95 75 23 08

Geir Skogvang

Prosjektleder

geir@floysand.as
46 95 08 87

Fløysand tak AS

Vi har etter mange vellykkede prosjekter opparbeidet oss et rykte som en leverandør som holder høy standard. Vår filosofi er å levere den høyeste kvalitet og den beste gjennomføringen av prosjektet til avtalt tid og pris.

Om oss

Fløysand Tak ble etablert i 2008 og har siden den gang hatt en god utvikling og vekst. Vi er nå Norges største, uavhengige taktekkerselskap med nær 60 ansatte som innehar mange års erfaring.

Tjenester

Fløysand Tak utfører taktekking av alle typer tak og membraner samt radontetting mot både det private og offentlige markedet. Enten det gjelder nybygg, rehabilitering eller serviceavtaler – vi tar jobben!

Kontakt oss

Har du spørsmål angående noen av våre tjenester?

Industrivegen 63, 5210 OS
post@floysandtak.no
56 57 43 00